Новини

 • Дата: 
  Четвер, 22 Лют 2018

  До чого призводить нав'язування скорочення споживання енергоресурсів? Інтерв'ю з Черкашиним

  Голова Платформи Ігор Черкашин в гостях радіостанції "Голос Столиці" про різницю між енергоефективністю та енергетичної бідністю. І чому в Європі підтримку комфортних умов життєзабезпечення ставлять вище абсолютного скорочення енергоспоживання в домогосподарствах. слухати ефір

 • Дата: 
  Понеділок, 29 Січ 2018

  Експерти Платформи взяли участь Конференції «Досвід Польщі, Норвегії та України у сфері підвищення енергоефективності міського господарства»

  25-26 січня 2018 р. в Києві пройшла Конференція «Досвід Польщі, Норвегії та України у сфері підвищення енергоефективності міського господарства», яка була організована Асоціацією міст України спільно з Асоціацією міст Польщі, Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад та Асоціацією «Енергоефективні міста України». У роботі Конференції взяли участь ряд експертів Платформи. З доповідями на Конференції виступили експерті Ірина Запатріна та Ігор Черкашин.

 • Дата: 
  П'ятниця, 01 Гру 2017

  Експерти Платформи взяли участь в експертному обговоренні "Базовий рівень енергоспоживання у будівлях. Правові проблеми."

  Експерти Платформи

  Олександр Бойко, Серей Парасочка та Святослав Павлюк взяли участь в експертному обговоренні "Базовий рівень енергоспоживання у будівлях. Правові проблеми." яке було організовано Проектом UNDP-GEF «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО» за участю представників енергосервісних компаній, центральних і місцевих органів влади.

 • Дата: 
  Вівторок, 14 Лис 2017

  НКРЕКУ і абсурд. П'єса в стилі Ежена Іонеско

  Експерт Платформи, Директор з питань інформації та зв'язків з громадськістю Асоціації «Український ядерний форум», Ольга Кошарна про дивну позицію Національного Регулятора щодо питань Національної Компанії "Енергоатом" під егідою захисту споживача від підвищення тарифу на електроенергію. Ситуація, коли високими фразами шкодять всій країні.

  Если вы давно не были в театре на представлении пьесы в стиле абсурдизма, вам стоит посетить НКРЭКУ и принять участие в проводимом ею открытом обсуждении проекта постановления Комиссии о тарифе НАЭК "Энергоатом" на 2018 год.

 • Дата: 
  Вівторок, 07 Лис 2017

  Експерт Святослав Павлюк обран на посаду виконавчого директора Асоціації "Енергоефективні міста України"

  Збори було проведено
  згідно з рішенням Правління АЕМУ від 12 жовтня ц.р., яким, зокрема, було підтверджено висновки Конкурсної Комісії з відбору кандидата на посаду виконавчого директора АЕМУ. Із вступним словом до присутніх міських голів та представників міст звернувся Президент АЕМУ Володимир Гаразд. Він зазначив, що уперше з часів заснування Асоціації відбувся відкритий конкурс на цю відповідальну посаду, у якому взяли участь десять кандидатів, у тому числі й з-за кордону.

 • Дата: 
  Четвер, 19 Жов 2017

  Експерти Платформи взяли участь в роботі InCo Forum 2017

  Експерти Платформи Серей Парасочка та Ігор Черкашин взяли участь 14 жовтня 2017р. в роботі InCo Forum 2017 та провели спеціалізовану панель "Підвищення енергетичної ефективності територій". У виступах, представникам громад Запорізької області, були пояснені основи, термінологія, дана реальна оцінка стану сфери енергоефективності в Україні, можливості для залучення інвестицій в енергомодернізації будівель бюджетної сфери, порядок оцінки базового стану об'єктів для правильного визначення умов при укладенні енергосервісних договорів.

 • Дата: 
  П'ятниця, 13 Жов 2017

  Експерт Ігор Черкашин прийняв участь у Третьому Українському газовому форумі

  Голова Платформи Ігор Черкашин прийняв участь 11 жовтня 2017р. в Третьому Українському газовому форумі і запропонував учасникам форуму обговорити питання, чи дійсно збільшення ціни на газ стало каталізатором кардинального поліпшення енергоефективності економіки?

 • Дата: 
  Субота, 30 Вер 2017

  Ігор Черкашин: «В нас продовжують зводити бетонні коробки замість будівель з високим класом енергоефективності»

  Координатор «Експертної платформи з енергоефективності» Ігор Черкашин – про те, чому в масовому будівництві не використовують технології, що дозволяють економити на комунальних послугах. В країні немає двох інституцій - незалежного національного регулятора (це поняття у нас перекручено) і енергетичного омбудсмена, який захищає споживача від монополістів. Зате є найпотужніше енергетичне лобі. У світі саме несумлінне багатство у тих, у кого є зброя і наркотики, в Україні - у тих, хто розпоряджається енергоресурсами.