Дата: 
Вівторок, 19 Кві 2016

Прийнято Розпорядження міського Голови м.Суми щодо скорочення споживання ел.енергії

З метою належного виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2008 р. N1337-р щодо здійснення заходів щодо скорочення споживання електричної енергії бюджетними установами, на підставі частини 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» прийнято Розпорядження міського Голови м.Суми №110-Р від 19.04.2016р. яке регулює реалізацію процесу заміщення ламп розжарювання в бюджетній сфері міста з урахуванням сучасних санітарних вимог до освітлення.

Розпорядження прийнято з ініціативи Проекту ПРООН «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення», яка біла запропонована національним експортом Проекту, головою "Експертної платформи з енергоефективності" І. Черкашиним 18 лютого 2016р. в ході семінару, організованому мером міста Суми О. Лисенко, для комунальних підприємств і об'єднань співвласників багатоповерхових будинків.

Проект нормативного документа, запропонований Проектом ПРООН місту, був оптимізован фахівцями під координацією експерта «Експертної платформи з енергоефективності», голови Спілки енергетичного сервісу України О. Бойко.

Документ спрямований на зменшення витрат місцевого бюджету на освітлення міста та створення умов для залучення енергосервісних компаній в модернізацію освітлення в бюджетній та комунальній сферах.

 

 

 

 

Джерело: Інформаційний портал Сумської міської ради