Дата: 
П'ятниця, 05 Гру 2014

Глава Експертної платформи з енергоефективності (ЕксПЕ) взяв участь у якості національного експерта Програми МРГ ЄС / ПРООН в обговоренні результатів реалізації Програми в Запорізькій області

UNDP Zaporozhye05.12.14р. проведено круглий стіл з реалізації енергетичного компоненту в Запорізькій області в рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Директором департаменту промислової політики та підприємництва ЗОДА Семечаєвськм Е.Г. було представлено результати розробки моніторингового продукту «Енергокарта». Актив Запорізької області обговори з експертом Проекту з енергоефективності Черкашиним І.Ю. основні питання реалізації енергетичного компоненту в рамках МРГ-ІІІ, освітили основні, завдання на 2015 рік.

Експерт Проекту Черкашин І.Ю. надав свої рекомендації щодо подальшого розвитку енергоефективної сфери в Запорізькій області, ознайомив з новими аналітично-інформаційними платформами в мережі Інтернет, де можна отримувати нову інформацію та отримав від Запорізьких партнерів пропозиції щодо змін/прийняття нормативно правових документів на національному рівні, які б прискорили розвиток енергоефективності в країні.