О Платформе

Енергоефективність пропонує потужний та економічно обґрунтований інструмент для досягнення сталого енергетичного майбутнього. Підвищення енергоефективності може знизити потребу додаткових інвестицій в енергогенеруючу та транспорту інфраструктуру, скоротити витрати на енергоресурси, поліпшити здоров'я громадян, підвищити конкурентоспроможність і поліпшити добробут споживачів.
04 листопада 2014 р., виходячи з державних інтересів України та її громадян, керуючись Конституцією України та діючим законодавством України, міжнародними нормами та обов'язками України щодо їх імплементації, усвідомлюючи необхідність об'єднання зусиль заради здійснення послідовних кроків з енергоефективності, які неодмінно змінять Україну, налагодження відповідальних партнерських стосунків між громадськістю та гілками влади, укладен Меморандум про об’єднання експертів з політики енергоефективності.

З метою прискорення реформ у України, розвитку спроможності інституцій у забезпеченні енергетичної безпеки та надання сприяння у впровадженні директив ЄС, створено Громадську організацію «Експертна платформа з енергоефективності». До складу Платформи входять експерти, що мають практичний та управлінський досвід роботи у сфері енергоефективності та відновлювальної енергетики.

Дата: 
П'ятниця, 29 Кві 2016

Збори Платформи за підсумками першого кварталу 2016-го року

28 квітня 2016р. відбулися збори Платформи за підсумками першого кварталу 2016-го року. Були присутні: Олександр Бойко, Святослав Павлюк, Валерій Гензіцький, Ірина Запатріна, Олена Гаврилюк, Ігор Черкашин Участь по конференц-зв'язку: Leivikov Sergey Едуард Кульбак Роман Співак Були обговорені наступні питання:

Дата: 
Вівторок, 19 Кві 2016

Прийнято Розпорядження міського Голови м.Суми щодо скорочення споживання ел.енергії

З метою належного виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2008 р. N1337-р щодо здійснення заходів щодо скорочення споживання електричної енергії бюджетними установами, на підставі частини 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» прийнято Розпорядження міського Голови м.Суми №110-Р від 19.04.2016р. яке регулює реалізацію процесу заміщення ламп розжарювання в бюджетній сфері міста з урахуванням сучасних санітарних вимог до освітлення.

Дата: 
Четвер, 03 Бер 2016

Ігор Черкашин прийняв участь в роботі Круглого столу «Енергоефективне Запоріжжя: виклики і можливості»

Голова "Експертної платформи з енергоефективності", Національний експерт Проекту ПРООН «Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення» Ігор Черкашин 1 березня 2016 року прийняв участь в роботі Круглого столу «Енергоефективне Запоріжжя: виклики і можливості». Корисна і насичена дискусія між міською владою, експертним співтовариством і бізнесом про енергоефективність та розвиток відновлюваної енергетики знайшла широкий відгук у регіональних засобах масової інформації.

Дата: 
Неділя, 21 Лют 2016

Експерти Платформи взяли участь у роботі семінару на Сумщині

Експерти Платформи Олександр Бойко, Валерий Гензицкий, Святослав Павлюк, Олексій Хабатюк та Ігор Черкашин 18 лютого 2016р. взяли участь у роботі семінару, організованому мером міста Суми Олександром Лисенко, для комунальних підприємств і об'єднань співвласників багатоповерхових будинків.
Основні напрямки співпраці Платформи з міською Радою Сум:
- створення муніципального енергетичного агентства;
- створення муніципального фонду енергоефективності для комплексної енергомодернізації житлових будинків і соціальних об'єктів;
- реалізація процесу заміщення ламп розжарювання в бюджетній сфері міста.

Дата: 
Четвер, 11 Лют 2016

"Бувають такі проколи в енергоефективності, що підозрюєш у всесвітній змові" - Ігор Черкашин

Голова "Експертної платформи з енергоефективності", Національний експерт Проекту ПРООН«Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення» Ігор Черкашин в інтерв'ю ІА "Україна Комунальна" про роль держави на шляху до енергоефективності, чи далекий час відмови від ламп розжарювання, чи потрібні українцям китайські котли і що є головною проблемою у цій сфері.

Дата: 
Вівторок, 09 Лют 2016

« ..Готовий лікувати і змусити державу не сидіти з гемороєм на холодному мармурі » - Олександр Бойко

Експерт «Експертної платформи з енергоефективності», Голова Спілки енергетичного сервісу України Олександр Бойко в інтерв'ю "Energy Magazine" про енергосервіс і нормативне регулювання сфери енергоефективності в Україні.

Дата: 
Четвер, 14 Січ 2016

Експерти Платформи взяли участь у роботі круглого столу «Енергоефективність: порядок денний на 2016р.» проведеного Підкомітетом з енергоефективності Комітету з ПЕК Верховної Ради України.

Експерти Платформи Святослав Павлюк, Олексій Хабатюк та Ігор Черкашин 14 січня 2016р. взяли участь у роботі круглого столу «Енергоефективність: порядок денний на 2016р.» проведеного Підкомітетом з енергоефективності Комітету з ПЕК Верховної Ради України.
Експерти висловили пропозиції щодо деяких пріоритетів роботи органів виконавчої влади у сфері енергоефективності.
На завершення роботи круглого столу, в.о. Голови Комітету Олександр Домбровський подякував учасникам заходу за висловлені пропозиції та запевнив у повній підтримці Комітетом зусиль з підвищення енергоефективності економіки України.